Kadıköy'de Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Özel Pırlanta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2021 yılında 3 üniteli olarak İstanbul Anadolu yakasında uzman 2 diş hekimi tarafından kurulmuştur. Kliniğimiz konumu itibariyle Kadıköy’den ulaşıma farklı opsiyonlar ile elverişlidir. Özel Pırlanta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak sunduğumuz sağlık hizmeti hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti, ekibimiz ve altyapımız ile diş hekimliği alanında farklı bir anlayış ve model olmak Türkiye’de ve yurt dışında da referans olabilmeyi kendine amaç edinmekteyiz. Bu amaç için hastalarımıza tedavi öncesi, tedavi anında ve tedavi sonrasında en iyi hizmeti vermekteyiz. 

Ağız ve Diş Sağlığı Tedavi Hizmetlerimiz

Hizmet alanlarından biri olan Kadıköy’de kliniğimizin sunduğu implant tedavisi ile rahatlıkla yemek yiyebilir, konuşabilir ve gülebilirsiniz. Diş beyazlatma işlemleri ile günlük olarak tüketilen yiyecek ve içecekler (çay, kahve, meyve suyu, şarap) gibi veya sigara kullanımı sonucu dişlerin dışsal renklenmesine neden olan etkenlerde dişlerimizin doğal beyazlığını gölgelemesine engel olunmakta ve dişlerinizi doğal beyazlığına kavuşturmaktayız. Ayrıca kliniğimiz kanal tedavisi, ortodonti (çene, diş ve yüz bozukluklarının teşhis, tedavi ve önlenmesi), çene cerrahisi (ağız içerisindeki tüm yumuşak dokuların (dil, yanak, dudak, tükürük bezleri vb.) dişlerin, çenelerin ve çene ekleminin her türlü rahatsızlığının ve hastalığının teşhisi ve cerrahi tedavileri) ve daha fazla hizmet sunmaktadır.

Kadıköy Özel Pırlanta Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kadıköy'den Kliniğimize Ulaşım

Kliniğimize Kadıköy üzerinden gelecek hastalarımız için ulaşım oldukça kolaydır. Kliniğimizin konumu itibariyle E-5’in Kartal yönüne gidiş tarafında kalmaktadır. Ayrıca kliniğimiz M4 metro hattının üzerindedir. Kadıköy tarafından gelecek hastalarımızın Maltepe Metro durağına uğrayan otobüslere binmeleri veya M4 metro hattını kullanmanız halinde Maltepe durağında inmesi gereklidir. Buradan sonrasında sayfamızdaki haritanın yardımıyla 5 dakikalık yürüyüş ile kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Kliniğimizin Sunduğu Avantajlar

Kliniğimiz son teknoloji diş tedavisi ekipmanları ve operasyonlar için hijyenik bir ortamla birlikte hasta memnuniyetine önem vermektedir. Hastalarımız kliniğimizle iletişime geçtiği andan itibaren onlar için uygun ortamlar oluşturulmakta ve hastanın tedavisinin tamamlandığına emin olana kadar takip ve kontroller devam etmektedir. Kliniğimizin içerisinde hastalarımız için bekleme alanımız mevcuttur. Diş hekimlerimiz hastalarımızla özel olarak ilgilenerek tedavi süreçlerinde karşılaşılması muhtemel durumları kontrol altında tutmakta ve minimuma indirmektedir. Alanlarında uzman diş hekimlerimiz sayesinde hem tedavi süreçlerinde hem de tedavi sonrasında hastalarımıza en iyi hizmeti sunmaktayız.

Scroll to Top